11. SEVEROČESKÉ ALGEZIOLOGICKÉ DNY, 25.03.2022 - 26.03.2022, Ústí nad Labem

 
Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Informace:

Špitálské náměstí 3517

Ústí nad Labem


Snídaně je podávána formou bufetu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysokorychlostním připojením k internetu, telefonem s přímou provolbou, koupelnou s vanou, WC a fénem, SAT TV, žehlícím setem, setem na přípravu čaje a kávy, minibarem, bezpečnostní zámkovým kartovým systém, trezorem, WI-FI zdarma.

(Cena ubytování je uvedena včetně snídaně a DPH 10 %.)


Cena ubytování nezahrnuje místní poplatek stanovený vyhláškou, který je hrazen nad rámec ceny ubytování ve výši 30  Kč za osobu a noc v hotelové recepci.


Žádáme Vás o provedení rezervace ubytování nejpozději do 3. 3. 2022


Informace k ubytování ve vícelůžkových pokojích:

pokud v registračním formuláři neuvedete, s kým chcete být ubytován/a, bude další lůžko obsazeno jinou osobou stejného pohlaví.DŮLEŽITÁ INFORMACE K REZERVACI A ÚHRADĚ UBYTOVÁNÍ

Ubytování si prosím rezervujte při Vaší registraci na sympozium Vaši rezervaci po odeslání Vaší registrace považujeme za závaznou. Žádáme Vás o provedení úhrady ubytování nejpozději do 7 dnů po provedení Vaší rezervace ubytování. Po obdržení Vaší platby Vám e-mailem závazně potvrdíme Vaši rezervaci ubytování. Zaplacené ubytování bude na Vaše jméno rezervováno v hotelové recepci na Vaše jméno.

Termín JednolůžkovýDvoulůžkovýTřílůžkový

24.-25.3.2022Standard pokoj/ 1 lůžko/1noc   
25.-26.3.2022Standard pokoj/ 1 lůžko/1noc   

 

Storno poplatky:

Storno poplatky ubytování:
do 3. 3. 2022 – bez storno poplatku
od 4. 3. 2022 do 20. 3. 2022 – storno poplatek 50 % z objednaného ubytování
od 21. 3. 2022 – storno poplatek 100 % z objednaného ubytování
Storno v termínu bez storno poplatků – jednorázový administrativní poplatek 100 Kč Vám bude odečten od Vámi zaplacené platby, která Vám bude vrácena zpět na Váš účet.
Storno v termínu se storno poplatky – po odečtení storno poplatku Vám bude platba vrácena zpět na účet, z kterého byla uhrazena Vaše platba.
V případě zrušení sympozia z důvodu vyšší moci (epidemiologická opatření, nařízení vlády atd), Vám budou platby vráceny v plném rozsahu.
Storno účasti, ubytování a služeb musí být nahlášeno písemně sekretariátu sympozia e-mailem: info@bos-congress.cz. Přijetí storna Vám bude zpět písemně potvrzeno.